از ارزان ترین تا گران ترین ویلا در رویان

از ارزان ترین تا گران ترین ویلا در رویان

منطقه ی سرسبز شمال کشور همیشه پذیرای گردشگرانی بود که به شوق دیدن جنگل و دریا به آن پناه می آورند. وقتی خسته از دغدغه های زندگی شهری ساعتی در ساحل یا جنگل فرقی نمی کند خود را به یک چای آتیشی دعوت می کنید  تمام خستگی ها رخت بر می بندند. آن لذت رها شدگی همیشه همراه تان می ماند. اگر هم که اهل هیجان و هیاهو باشید باز هم شمال بستر مناسبی برای ترشح آدرنالین است. از این رو خرید و فروش زمین در رویان و خرید و فروش زمین در نوشهر جهت سرمایه گذاری و یا ساخت ویلا در شمال بسیار زیاد شده است.

خرید و فروش زمین در نوشهر

داشتن ویلا در شما آرزوی دیرینه ایی ست که فقط با آگاهی و برنامه ریزی تحقق بخشیده می شود. آنچه اهمیت دارد شناخت درست منطقه ایی است که شما قصد خرید ویلا در آن را دارید. مشاوره گرفتن از کسانی که در این حیطه خبره هستند و دلسوزانه همراه ما هستند تا به آرزوی دیرینه خود که خرید ویلا در شمال است تحقق ببخشید.

برخی از شهرها و مناطق شمال کشور جز مناطق برند محسوب می شوند. کاری نمی شود کرد قیمت زمین و ملک در این مناطق رشد خود را داشته و شاید بندرت بشود ملکی با بودجه متوسط خریداری کرد. مثلا خرید ویلا در نوشهر و خرید و فروش ویلا در رویان شامل این شرایط می باشد. اما خرید ویلا در رویان هنوز جای امیدواری دارد. قیمت ویلا در شمال متاثر از عوامل متعدد است، متراژ ویلا، کیفیت مصالح استفاده شده در ساخت ویلا، تعداد اتاق، تعداد طبقات، نوع سند، امکانات ویلا، مانند استخر، تراس رو به دریا یا رو به جنگل، روف گاردن و … اما مهمترین عامل دخیل در قیمت ویلا، زمین است که متاثر از منطقه می باشد.

خرید و فروش ویلا در رویان

رویان منطقه ای سرسبز است که در در ارتفاعی بالاتر نسبت به دریا قرار دارد از غرب به نور و از شرق به آمل راه دارد. شاید بهتر است بگویی رشد قیمت در تمام مناطق یکسان نبوده بنابراین با بودجه کم هم می توان صاحب ویلا در رویان شد.

مناطقی مانند معصوم آباد، نرگس کتی، سالده علیا، سالده سفلی، بنفشه کلا، شیرکلا از جمله مناطقی هستند که قیمت ویلا از ۷۵۰ میلیون تا ۱ میلیارد میتوانید پیدا کنید. این مناطق زیبای ها و جذابیت های خود را دارند و البته ناگفته نماند که این مناطق بصورت سنتی اداره می شود و ممکن است میرها و جاده ها درست نباشند اما قطعا سرمایه گذاری مطمئنی برای شما خواهد بود.

ویلا در رویان

مناطقی دیگر در رویان هستند که در واقع از جمله مناطق متوسط از لحاظ قیمتی محسوب میشوند. شما با یک و نیم میلیارد تا پنج میلیارد می توانید صاحب ویلایی شیک در این منطقه شوید.

و اما مناطق لاکچری و تهرانی نشین رویان که مدیریت دهیاری در آنها به روز است و طرح هادی در آن اجرا شده است، شهرک های شیک در آن بسیار است. مانند سعادت آباد، ایرکا، جوربند، میرنا، امیرآباد در رویان جزو بهترین مناطق در رویان است. قیمت ویلا در رویان تا سقف ۲۰ میلیارد هم می رسد.

خرید ویلا در نوشهر و رویان

در سالهای اخیر که تقاضا برای خرید و فروش ویلا در نوشهر و خرید ویلا در رویان افزایش یافته، دست منفعت طلبان و سودجویان در این زمینه برای خرید و فروش غیرقانونی ملک در شمال باز شده است. آنقدرها که به نظر میرسد خرید و فروش ملک در شمال آسان نیست و بهتر است با مشاوران باتجربه در این زمینه مشورت کنیم. مشاوران بهاران ملک آماده همکاری با شما هستند، برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

تماس با کارشناسان

مقایسه