قیمت: 7,000,000,000 تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروش
نوع ملک: تجاری
زمین: 330 متر
بنا: 0 متر
موقعیت: جنگلی
سند: سند ثبتی
نوع پرداخت: نقدی، نقد و اقساط، معاوضه
بازار خرید و فروش تجاری خیلی داغ شده. اگر از این تجاری خوشتون اومده، تا فروخته نشده یا قیمتش تغییر نکرده، تماس بگیرید و بازدید کنید.
امکانات
آب
برق
گاز
چشم‌انداز جنگل
چشم‌انداز دریا
توضیحات

خرید زمین جنگلی در نوشهر
در باره این ملک باید گفت که این زمین جنگلی در نوشهر در یکی از بهترین و خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی نوشهر به متراژ ۳۳۰ با چشم اندازی نسبتا کامل رو به جنگل واقع شده است.
همانطور که گفته شد این زمین جنگلی در منطقه [sy_mahal_melk1] قرار دارد. از ویژگی‌های مثبت این جنگلی در نوشهر دسترسی آسان به جاده اصلی، مراکز تفریحی و توریستی و همچنین پارک جنگلی است.
خرید زمین یا هر نوع ملک دیگر در نوشهر – شمال شاید در نگاه نخست از نظر خیلی از عزیزان فرآیند چندان پیچیده‌ای نباشد، اما در واقعیت امر کار ساده‌ای نیست و ممکن است خریداران محترم در خرید زمین با مشکلات و دردسرهایی روبه رو شوند که ذهنیت منفی آنان را برای همیشه به همراه داشته باشد. بنابراین مشاورین ما می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.
شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی باشید که از شلوغی‌ها، آشفتگی‌ها و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ خسته شده‌اید و به دنبال آرامش، رفاه، هوایی پاک و تفریحات سالم هستید. در این صورت خرید زمین در نوشهر می‌تواند یکی از بهترین شیوه‌ها برای رسیدن به هدفتان باشد.
گروه مشاورین املاک بهاران با سالها تجربه و آگاهی کامل از وضعیت منطقه آماده هرگونه مشاوره برای خرید و فروش ویلا و زمین و سایر امور ملکی در نوشهر به شما عزیزان خواهد بود.
هدف ما حفظ سرمایه شماست، و اعتماد شما اعتبار ما. چشم به راه تماس شما هستیم.

برچسب ها
حتماً نگاهی به این ملک ها بیاندازید
جستجو