قیمت: 9,000,000,000 تومان
متری: 17,308,000 تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروش
نوع ملک: ویلا
زمین: 280 متر
بنا: 240 متر
موقعیت: جنگلی
اتاق: چهار
سند: سند ثبتی
عمر بنا: نوساز
طبقات ملک: دوبلکس
محل ملک: غیر شهرکی
سرویس: پنج
نوع پرداخت: نقدی
بازار خرید و فروش ویلا خیلی داغ شده. اگر از این ویلا خوشتون اومده، تا فروخته نشده یا قیمتش تغییر نکرده، تماس بگیرید و بازدید کنید.
امکانات
آب
برق
گاز
باغ گل و گیاه
باربی کیو
آلاچیق
تراس
هوشمندسازی
چشم‌انداز جنگل
چشم‌انداز دریا
سرمایش اسپیلت
توضیحات

خرید ویلای جنگلی در رویان
شاید در میان هم‌وطنان ما کسانی باشند که نام رویان را نشنیده باشد و از زیبایی‌های آن خبر نداشته باشد، اما برای آنهایی که با این منطقه زیبا و خوش آب هوا آشنایی دارند بر این امر تأکید می‌کنند که این منطقه از نظر زیبایی موهبت‌های طبیعیی و امکانات رفاهی یکی از برخوردارترین مناطق کشور است. این ویلای جنگلی در رویان یکی از بهترین نمونه ویلا‌هایی است که در ایجا معرفی می‌شود.
عمر بنای این ویلای جنگلی، نوساز بوده و دارای سند ثبتی است و شیوۀ پرداخت برای خرید این ویلای دوبلکس در رویان به صورت نقدی است.
این ویلای جنگلی در رویان – شمال با بنایی به متراز ۲۴۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۸۰ متر مربع ساخته شده است.
نوع سازه این ویلا، دوبلکس بوده و در مجموع دارای چهار اتاق خواب و پنج سرویس بهداشتی است.
پس از ورود به داخل این ویلای جنگلی در رویان با حیاط‌سازی زیبا، گل‌کاری‌های منحصر به فرد و محوطه‌سازی شکیل آن مواجه می‌شویم. همچنین این ویلا دارای انباری، ، است. سالنی دل‌باز و بزرگ با پنچره‌های دو‌جداره رو به طبیعت و سقف طراحی‌شده با کناف و نور‌پردازی مخفی از دیگر جذابیت‌های این ویلای دوست‌داشتنی است که شما را برای خرید ویلا در شمال – رویان ترغیب می‌کند.
علاوه بر اینکه خریداران ویلای جنگلی در شمال – رویان می‌توانند از آب و هوای پاک و موهبت‌های خدادادی این مناطق استفاده کنند، خرید ویلا در منطقه شمال می تواند سرمایه‌گذاری مناسب و سودمندی برای خریداران باشد؛ البته این به شرطی است که خریداران محترم از همراهی مشاورانی مطمئن و آشنا به بافت سنتی منطقه برخوردار باشند.
از مزیت‌های این ویلای جذاب در رویان – شمال دسترسی سریع آن به شهر، مراکز خرید و همچنین پارک جنگلی است.
گروه کارشناسان املاک بهاران با داشتن آگاهی کامل از شهر‌های شمالیِ تحت پوشش خود می‌توانند مشاوره کامل و جامعی درباره خرید و فروش، سرمایه‌گذاری و پیمانکاری ویلا به شما عزیزان ارائه دهند.
اولویت ما حفظ سرمایه شما و ایجاد یک رابطه پایدار با شماست.

برچسب ها
حتماً نگاهی به این ملک ها بیاندازید

ویلا

خرید ویلای جنگلی در نوشهر این ویلای جنگلی در شمال با بنایی با متراژ ۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع در یکی از نقاط بسیار زیبای منطقه قرار دارد. سازه ی این ویلای جنگلی در نوشهر -شمال از نوع دوبلکس بوده که در مجموع دارای چهار اتاق خواب با ابعاد بسیار […]

کد: M1015
زمین: 500 متر
بنا: 800 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
25,500,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلای ساحلی در نوشهر این ویلای ساحلی در شمال با بنایی با متراژ ۳۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷۰ متر مربع در یکی از نقاط بسیار زیبای منطقه قرار دارد. سازه ی این ویلای ساحلی در نوشهر  -شمال از نوع دوبلکس بوده که در مجموع دارای چهار اتاق خواب با ابعاد بسیار […]

کد: B154
زمین: 270 متر
بنا: 300 متر
خواب: چهار
موقعیت: ساحلی
6,000,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلا دوبلکس روستایی در  نوشهر این ویلای روستایی با بنایی به متراژ ۴۰۰ متری در زمینی به مساحت  ۴۰۰ متر مربع در شهر زیبای نوشهر که دارای سازه‌ای مدرن با سازه دوبلکس و در منطقه غیر شهرکی قرار دارد. در مجموع دارای چهار اتاق خواب و پنج سرویس بهداشتی است. عمر این بنا نوساز […]

کد: M1001
زمین: 400 متر
بنا: 400 متر
خواب: چهار
موقعیت: روستایی
10,000,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلای جنگلی در نوشهر این ویلای جنگلی در نوشهر با بنایی به متراز ۶۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع در شهر نوشهر که یکی از شهرهای زیبا و توریستی استان مازندران است واقع شده است. سازه این ویلا جنگلی در نوشهر – شمال دوبلکس بوده و در مجموع دارای چهار […]

کد: M1003
زمین: 700 متر
بنا: 600 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
15,000,000,000 تومان
جستجو
دسته بندی ملک ها