قیمت: 15,000,000,000 تومان
متری: 15,625,000 تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروش
نوع ملک: ویلا
زمین: 550 متر
بنا: 410 متر
موقعیت: جنگلی
اتاق: چهار
سند: سند ثبتی
عمر بنا: نوساز
طبقات ملک: دوبلکس
محل ملک: شهرکی
سرویس: پنج و بیشتر
بازار خرید و فروش ویلا خیلی داغ شده. اگر از این ویلا خوشتون اومده، تا فروخته نشده یا قیمتش تغییر نکرده، تماس بگیرید و بازدید کنید.
امکانات
آب
برق
گاز
استخر
جکوزی
انباری
باغ گل و گیاه
باربی کیو
چشم انداز کوه، جنگل، دریا
حیاط
سرایداری
توضیحات

خرید ویلا در رویان
ویلایی لوکس و مدرن در شهر رویان با بنایی به متراژ ۴۱۰ متر مربع و در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر مربع با چشم‌اندازی زیبا و در منطقه‌ای خوش آب و هوا به فروش می‌رسد.
نوع سازه این ویلای جنگلی دوبلکس بوده، دارای چهار اتاق‌‌ خواب و پنج و بیشتر سرویس بهداشتی است.
عمر این بنا نوساز و دارای سند سند ثبتی است.
خرید ویلای جنگلی در رویان برای کسانی که به دنبال فضایی خلوت و آرام هستند بسیار مناسب است چراکه می‌توانند از طبیعت زیبا و دست‌نخوردۀ آن لذت ببرند.
نحوه پرداخت این ویلا در رویان به صورت است؛ هرچند گفتنی است قیمت نهائی این ویلای جنگلی هنگام عقد قرارداد برای خریداران واقعی قابل مذاکره و چانه‌زنی است و می توان با کمک مشاورین آگاه املاک بهاران تخفیفاتی از مالکان محترم دریافت کرد.
خرید این ویلا جنگلی در شهرکی تهرانی نشین با نگهبانی ۲۴ ساعته واقع شده است. از مزایای دیگر این ویلا در رویان، دسترسی آسان به جاده اصلی، مراکز تفریحی توریستی و همچنین پارک جنگلی می‌باشد.
این ویلای مدرن دوبلکس که به عنوان ویلای جنگلی شهرکی از آن یاد می‌شود می‌‌تواند گزینه‌‌ای بسیار مناسب برای کسانی باشد که به دنبال خرید ویلای جنگلی در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شمال – رویان هستند.
از دیگر نکات مثبت خرید این ویلا طراحی فضای بیرونی این ویلاست که به دلیل حیاط‌سازی مناسب می‌تواند مکان امنی برای بازی و تفریح کودکان و استراحت بزرگسالان باشد. همچنین، حیاط این ویلا با گیاهان و درختچه‌هایی زیبا طراحی شده است که می تواند برای افرادی که به گل و گیاه علاقه‌مند هستند بسیار جذاب و باارزش به شمار آید.
اگر مقصد تفریحات آخر هفتۀ شما نیز مانند بسیاری از هموطنان‌ عزیز ما شمال کشور و به خصوص مناطق نوشهر و رویان است؛ اگر به دنبال منطقه‌ای خوش آب و هوا هستید که بتوانید از طبیعت بکر آن در فصل‌های گوناگون سال لذت ببرید، قدمی در ساحل بزنید، و در مناطق جنگلی سرسبز آن پیاده‌روی کنید، خرید این ویلای جنگلی در رویان می‌تواند برای شما گزینه‌ای بسیار مناسب باشد.
گروه مشاورین املاک بهاران همراه شما خواهند بود تا بتوانید خریدی مطمئن و تجربه‌ای خوشایند از خرید ویلا یا زمین در شمال داشته باشید.

برچسب ها
حتماً نگاهی به این ملک ها بیاندازید

ویلا

ویلای جنگلی در نوشهر این ویلای جنگلی در نوشهر در بنایی با متراژ ۳۳۰ متر مربع و در زمینی به مساحت ۳۷۰ متر مربع در منطقه‌ شمال و شهر ساحلی نوشهر واقع شده است. این ویلای جنگلی در شمال دارای چهار اتاق خواب و پنج و بیشتر سرویس بهداشتی است. نوشهر از جمله شهر‌هایی در […]

زمین: 370 متر
بنا: 330 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
8,000,000,000 تومان

ویلا

۸خرید ویلا در نوشهر ویلایی جنگلی در نوشهر قرار گرفته است که می‌خواهیم درباره ویژگی‌ها و امکانات این ویلای جنگلی توضیحاتی بدهیم تا شما برای خرید این ویلا اطلاعات بیشتری داشته باشید. موقعیت جغرافیایی این ویلای جنگلی در نوشهر – علوی کلا واقع شده است. همانطور که می‌دانیم نوشهر منطقه‌ای است که به دریا و […]

کد: M1030
زمین: 270 متر
بنا: 220 متر
خواب: سه
موقعیت: جنگلی
5,500,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلا دوبلکس جنگلی در  نوشهر این ویلای جنگلی با بنایی به متراژ ۳۰۰ متری در زمینی به مساحت  ۴۰۰ متر مربع در شهر زیبای نوشهر که دارای سازه‌ای مدرن با سازه دوبلکس و در منطقه غیر شهرکی قرار دارد. در مجموع دارای چهار اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی است. عمر این بنا زیر […]

کد: B139
زمین: 400 متر
بنا: 300 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
9,500,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلا در نوشهر ویلایی جنگلی در نوشهر قرار گرفته است که می‌خواهیم درباره ویژگی‌ها و امکانات این ویلای جنگلی توضیحاتی بدهیم تا شما برای خرید این ویلا اطلاعات بیشتری داشته باشید. این ویلای جنگلی در نوشهر منطقه پاشاکلا واقع در کمربندی ونوش واقع شده است. همانطور که می‌دانیم نوشهر منطقه‌ای است که به دریا […]

کد: M1052
زمین: 200 متر
بنا: 180 متر
خواب: سه
موقعیت: جنگلی
2,700,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلا در نوشهر ویلایی جنگلی در نوشهر قرار گرفته است که می‌خواهیم درباره ویژگی‌ها و امکانات این ویلای جنگلی توضیحاتی بدهیم تا شما برای خرید این ویلا اطلاعات بیشتری داشته باشید. موقعیت جغرافیایی این ویلای جنگلی در نوشهر – علوی کلا واقع شده است. همانطور که می‌دانیم نوشهر منطقه‌ای است که به دریا و […]

زمین: 330 متر
بنا: 270 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
5,700,000,000 تومان

ویلا

خرید ویلای جنگلی در نوشهر این ویلای جنگلی در نوشهر با بنایی به متراز ۴۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع در شهر نوشهر که یکی از شهرهای زیبا و توریستی استان مازندران است واقع شده است. سازه این ویلا جنگلی در نوشهر – شمال دوبلکس بوده و در مجموع دارای چهار […]

کد: M1027
زمین: 500 متر
بنا: 400 متر
خواب: چهار
موقعیت: جنگلی
14,000,000,000 تومان
جستجو
دسته بندی ملک ها